חנויות בבטומי

אם כבר התחלנו לדבר על חנויות לא יקרות, אבל מעניינות בעיר, הכירו את רשת Nuqeshi. סניף אחד שלה נמצא בכיכר טביליסי, השני – ברחוב דמטרה טבדדבולי (Demetre Tavdadebuli).

באותה רשימה גם חנויות הרשת Nikora, שמציעים מבחר יחסית צנוע של המוצרים מן החי ובעיקר מגוון מצומצם מאד של מוצרי חלב, ירקות ופירות.

אם אתם מחפשים חנויות מזכרות, לכו לשכונות העתיקות של בטומי. כאן תמצאו גם לא מעט מרתפי יינות וחנויות ענתיקה שוות. המחירים בכל המקומות האלה יחסים זהים.

ברחבי העיר תוכלו לבקר בחנויות בגדים תוצרת טורקיה. אפשר למצוא אותן בכל מקום: הן בשכונות היסטוריות של העיר העתיקה, בבטומי החדשה, בסמטאות ליד התחנה המרכזית ובמקומות הומי אדם אחרים, כגון בשני צידי הרחוב זורב גורגילדזה (Zurab Gorgiladze).

 

חנויות זהב בבטומי

בבטומי יש עוד לא מעט מקומות שופינג מעניינים, חנויות קטנות צבעוניות ונעימות. בחנויות כאלה יש מזכרות שמנציחות את גיאורגיה או את הים השחור, ואפשר, כמובן, גם ללכת על תכשיטים מיוחדים.

בבטומי יש גם "בורסת זהב" ברחוב צ'בצ'בדזה לא רחוק מתחנת הרכבל. בדרך כלל מגיעים לכאן כדי למכור או לקנות תכשיטים. מבחר רחב של תכשיטים בסגנון מקומי במחירים נמוכים מהשוק, אבל כדאי להיזהר מזייפנים ונוכלים.

חוות דעת על חנויות פופולריות אחרות בבטומי
בינתיים אין חוות דעת
יש מה לספר?
הוסף את חוות הדעת שלך
Please rate

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לא מצאתם טיול שמתאים לכם?
מוזמנים לדבר איתנו

    לא מצאתם טיול שמתאים לכם?